شرکت راه صنعت

شرکت راه صنعت ارائه دهنده تجهیزات راهسازی دارای دو دهه تجربه در حوزه تولید قطعات زیربندی ماشین آلات راه سازی است. این شرکت طی سال های متمادی فعالیت در این حوزه اقدام به فروش این قطعات با قیمت های استثنایی نموده است. شرکت راه صنعت با تولید مداوم این قطعات در طی این سال ها اقدام به ارسال این قطعات به خارج از ایران نموده است.
شرکت راه صنعت دارای هزاران پروژه موفق در زمینه ساخت قطعات زیربندی ماشین آلات راه سازی می باشد. هدف ما در شرکت راه صنعت تولید و فروش بهترین قطعات زیربندی ماشین آلات راه سازی است. در راستای این هدف و برای جلب رضایت مشتریان ما در شرکت راه صنعت دستگاه ها و قطعات را تولید می کنیم و بدون واسطه به فروش می رسانیم.

کوه‌های بزرگ را مردانی جابجا می کنند که قبلا سنگ ریزه ها را جابجا کرده اند؛ ما کوه‌های بزرگ را تبدیل به سنگ ریزه ها می کنیم.
شرکت راه صنعت در سال 1368 فعالیت خود را در راتای تولید و دستیابی به کیفیت برتر آغاز نمود. این واحد صنعتی با سال‌ها تجربه در امر تولید قطعات دستگاه‌های سنگ شکن، بچینگ، آسفالت هم اکنون مفتخر است اعلام دارد که از مرحله طراحی تا مرحله بهره برداری با کاملترین ماشین آلات تکنولوژی روز دنیا در خدمت کلیه پروژه‌های راه و ساختمان و آسفالت و بتن و خردایش و دانه بندی مواد معدنی از صخره تا پودر میکرونیزه است و در این عرصه همواره کوشیده است تا جلب رضایت مصرف کنندگان گرامی را سر لوحه کار خود قرار دهد .
لازم به ذكر است این شركت اعلام می دارد كه آمادگی انجام هرگونه تجهیزات كارگاهی برای پروژه‌های راهسازی و معدنی را در كمترین زمان ممكن ارائه نماید و دایره فعالیت و انجام كار نسبت به سفارش و نیاز پروژه قابل انجام می باشد

language »